Реконструкція термічних печей

Пропонуємо комплекс послуг по будівництву нових, реконструкції або глибокої модернізації існуючих термічних печей з використанням газового обладнання KromschroederHauck, LBE, Eclipse.

термическая печь

Термічні печі призначені для нагріву металу з метою надання йому фізико-механічних властивостей, які відповідають певним технологічним вимогам. Термічна обробка включає в себе ряд операцій в залежності від технологічного процесу (загартування, отжиг, нормалізація і т.д.): нагрів до певної температури, витримку при ній протягом заданого часу і охолодження із заданою швидкістю. Робоча температура таких печей зазвичай коливається від 300 до 1200 0С і вони вимагають інтенсивної циркуляції атмосфери печі для забезпечення рівномірної температури.

Нагрівання заготовок в печі в залежності від вимог виконується за допомогою швидкісних, імпульсних, рекуперативних або плоскофакельних газових пальників провідних світових виробників Kromschroeder, Hauck, LBE, Eclipse. Всі пальники обладнані автоматичним розпалом і контролем факела.

У термічних печах використовуються мультіпальникові імпульсні газові системи. При імпульсному керуванні (вмикання/вимикання) потужність регулюється за допомогою змінного співвідношення часу роботи та часу паузи. При такому типі управління частота імпульсів пальника завжди підтримує заданий режим і максимальна конвекція в камері печі досягається навіть при регульованому нагріванні. Пальники працюють в режимі ON/OFF, тому цю систему можна використовувати незалежно від номінальної потужності пальника.

Регулятор співвідношення газ/повітря GIK контролює тиск газу пропорційно тиску повітря і, таким чином, підтримує постійне співвідношення газ/повітря. У той же час він виконує функцію відключення при нестачі повітря. Регулюючі газові крани GEHV, GEH і дросельні повітряні крани LEH використовуються для обмеження обсягів повітря і газу і для ручного регулювання співвідношення повітря і газу. Коливання тиску в печі однаково впливають на потік газу і повітря, тому співвідношення повітря/газ залишається незмінним.

Двоступенева повітряна регулююча заслінка, наприклад BVH з інтелектуальним виконавчим механізмом IC 40, забезпечує подачу повітря в усіх робочих станах і дозволяє мінімізувати проникнення повітря при виключенні пальників.

Розпал і контроль полум’я забезпечується автоматичним блоком керування пальником PFU + TZI (TGI) або BСU, який повинен бути призначений для безперервної роботи, якщо пальник повинен працювати більше 24 годин, відповідно до EN 746-2. Розпал до 33% від номінальної потужності пальника з безпечним часом 3 секунди відповідає вимогам стандарту.

Блок керування пальником має два виходи для роздільного включення регулюючого повітряного клапана і газового клапана і забезпечує безаварійне обмеження початкових витрат палива відповідно до EN 746-2. Автоматичні блоки управління пальником з керуванням повітряним клапаном дозволяють проводити попередню продувку без допомоги загальної системи керування, а також охолодження через пальники, які контролюються автоматом.

арматура термической печи

Нові сучасні термічні печі дозволяють забезпечити:

  • високу рівномірність нагріву (до +/- 5 0С);
  • контрольовану швидкість підйому температури;
  • мінімальні витрати енергоресурсів;
  • високу ефективність;
  • безпеку і надійність роботи обладнання, що використовується.

Футеровка печі виконується з сучасних волокнистих, високоефективних вогнетривких і теплоізоляційних матеріалів. Волокнисті матеріали – це матеріали нового покоління, які поєднують в собі високотемпературні, вогнетривкі і ізоляційні властивості, низькі теплопровідність і інерційність, що дозволяє широко застосовувати їх замість традиційних матеріалів (шамотна цегла).

Управління нагрівом і контроль над усіма технологічними параметрами печі відбувається за допомогою системи автоматичного керування печі (АСУ ТП), побудованої на програмованих контролерів (ПЛК) відомих світових виробників (Siemens, Allen-Bradley і т.д.).