Реконструкція роликових і тунельних печей

Пропонуємо будівництво нових, реконструкцію або глибоку модернізацію існуючих печей випалу кераміки з використанням газового обладнання KromschroederHauck, LBE, Eclipse. Асортимент газової запірно-регулюючої арматури для технології випалу має модульну структуру. Завдяки цій модульній системі запропонованє обладнання має ряд функціональних і логістичних переваг, а також зменшуються експлуатаційні витрати. При модернізації або розширенні існуючих нагрівальних систем, модульна конструкція запірно-регулюючої арматури газоповітряного тракту є вирішальною перевагою, тому що це дозволяє легко модернізувати або замінювати окремі компоненти системи.

роликовая печь
Нагрівання виробів в печі виконується за допомогою швидкісних або рекуперативних газових пальників провідних світових виробників Kromschroeder, Hauck, LBE, Eclipse. Всі пальники обладнані автоматичним розпалом і контролем факела. Печі даного типу – це системи з декількома пальниками, розділеними за температурними зонами, без попереднього підігріву повітря, з прямим розпалюванням, системою контролю співвідношення газ/повітря і контролем іонізації.
Роликові й тунельні печі, які оснащені безперервною системою контролю Kromschroeder, є перевіреним і недорогим рішенням для виробництва грубої кераміки (цегли, дренажних та каналізаційних труб, черепиці), керамічної плитки, тонкої кераміки (вироби з порцеляни та фаянсу). Термічна обробка матеріалу представляє собою складну послідовність технологічних процесів (підігрів, випал, охолодження) з різними температурними режимами. Виготовлення виробів в печах проходить етапи сушки і підігріву до певної температури, потім слідує процес випалу із заданою температурою і часом, і в кінці циклу виконується охолодження виробів з певною швидкістю. Всі ці етапи процесу випалу повинні проходити в певних температурних зонах, із суворим дотриманням температури і часом витримки. Робоча температура в печах такого типу становить від 1000 до 1300 °С і вимагає дотримання суворого аеродинамічного потоку в каналі для правильного розподілу температури по зонах печі.
Теплову потужність пальників можна постійно регулювати за допомогою лінійного регулятора потоку LFC з приводом IC, який реагує на зміни температури в зонах печі (плавне або ступінчасте регулювання). Модулююче управління є економічно ефективним варіантом управління процесами. Продуктивність нагрівальної системи можна регулювати безперервно, активуючи повітряний регулюючий клапан приводом IC з аналоговим або триточковим кроковим сигналом. Регулятор співвідношення газ/повітря GIK контролює тиск газу пропорційно тиску повітря і, таким чином, підтримує постійне співвідношення газу і повітря. У той же час він виконує функцію відключення при нестачі повітря. Регулюючі газові крани GEHV, GEH і кран регулювання повітря LEH, використовуються для обмеження обсягів повітря і газу, а також для ручного регулювання співвідношення газ/повітря.
арматура туннельной печи
Розпал і контроль полум’я забезпечуються автоматичним блоком керування пальником IFD або BСU, які забезпечують безперервну цілодобову роботу, якщо пальник має працювати більше 24 годин, відповідно до EN 746-2. Попередня продувка і встановлення заслінки в положення розпалювання повинні забезпечуватися центральною системою керування.

Сучасні печі випалювання керамічних виробів з комплектацією обладнання, яке надається нашою компанією, дозволяють забезпечити:

  • високу рівномірність нагріву (до +/- 5 °С);
  • мінімальний витрата енергоресурсів;
  • високу продуктивність;
  • безпеку і надійність роботи обладнання, що використовується.

Управління нагрівом і контроль над усіма технологічними параметрами печі відбувається за допомогою системи автоматичного керування печі (АСУ ТП), побудованої на програмованих контролерах (ПЛК) відомих світових виробників (Siemens, Allen-Bradley тощо).