Реконструкція нагрівальних печей

Пропонуємо комплекс послуг по будівництву нових, реконструкції або глибокої модернізації існуючих нагрівальних печей з використанням газового обладнання KromschroederHauck, LBE, Eclipse.

нагревательная печь

Нагрівальні печі широко використовуються в багатьох галузях: в металургійній, машинобудівній та інших. Їх головне завдання – нагрівання заготовок чорних і кольорових металів для подальшої деформації: кування, пресування, штампування, гнуття та іншіх технологічних операцій. Робоча температура таких печей зазвичай коливається від 800 до 13000С.

Нагрівання заготовок в печі в залежності від вимог проводиться за допомогою швидкісних, імпульсних, рекуперативних або плоскофакельних газових пальників провідних світових виробників Kromschroeder, Hauck, LBE, Eclipse. Всі пальники обладнані автоматичним розпалом і контролем полум’я. Нагрівальні печі – це системи з декількома пальниками без попереднього підігріву повітря, з прямим розпалюванням, системою контролю співвідношення газ/повітря і контролем іонізації. Можливо як плавне, так і імпульсне регулювання теплової потужності печі.

Теплову потужність нагрівальної печі можна регулювати безперервно за допомогою повітряної регулюючої заслінки BVA з приводом IC (плавне або ступінчасте регулювання). Регулятор співвідношення газ/повітря GIK контролює тиск газу пропорційно тиску повітря і, таким чином, підтримує постійне співвідношення газу і повітря. У той же час він виконує функцію відключення при нестачі повітря. Регулюючі газові крани GEHV, GEH і дросельні повітряні заслінки BVA використовуються для обмеження обсягів повітря і газу, а також для ручного регулювання співвідношення повітря/газу. Коливання тиску в печі однаково впливають на потік газу і повітря, тому співвідношення газ / повітря залишається незмінним. Для забезпечення необхідного співвідношення газ/повітря регулятор GIK необхідно встановлювати на кожен пальник. Якщо на пальниках немає повітряної регулюючої заслінки, то при відключенні окремих пальників (наприклад, при несправності) повітря може проникнути в піч.

Система регулювання співвідношення газ/повітря в поєднанні з заданим положенням розпалювання повітряного регулюючого клапана є еквівалентною альтернативою газовому двоходовому клапану відповідно до EN 746-2: 2010. Положення розпалювання повітряної регулюючої заслінки слід контролювати за допомогою кінцевих вимикачів або реле тиску в повітряному контурі. Розпал до 33% від номінальної потужності пальника з часом безпеки 3 секунди відповідає вимогам стандарту.

Підпал та контроль забезпечуються автоматичним блоком керування пальником IFD або BСU, який повинен бути призначений для безперервної роботи, якщо пальник повинен працювати більше 24 годин, відповідно до EN 746-2: 2010. Попередня продувка і встановлення заслінки в положення розпалювання повинні забезпечуватися центральною системою керування. Для потужності пальників від 120 до 360 кВт потрібен розпал зі зменшеною потужністю відповідно до EN 746-2: 2010 року (газові клапани з повільним відкриттям).

При потужності пальника понад 1200 кВт клапани повинні бути оснащені автоматичною системою перевірки герметичності клапанів (TC).

арматура нагревательной печи

Нові сучасні нагрівальні печі дозволяють забезпечити:

  • високу рівномірність нагріву (до +/- 5 0С);
  • мінімальний витрата енергоресурсів;
  • високу продуктивність;
  • безпеку і надійність роботи обладнання, що використовується.

Керування нагрівом і контроль над усіма технологічними параметрами печі відбувається за допомогою системи автоматичного управління печі (АСУ ТП), побудованої на програмованих контролерах (ПЛК) відомих світових виробників (Siemens, Allen-Bradley тощо).