Рішення для термообробки в керамічній промисловості

CERAMICS INDUSTRYВиробник газопальникового обладнання Honeywell Kromschröder пропонує комплексні рішення для підприємств керамічної промисловості. Продукти Honeywell для промислових процесів термообробки поєднують в собі енергоефективність, максимальну безпеку і доступність, а також оптимальне співвідношення ціни і якості, що дозволяє створювати індивідуальні рішення для керамічної промисловості.

BIC burners

Асортимент нашої продукції для печей випалу має модульну структуру. Завдяки цьому ви отримаєте функціональні переваги і підвищену рентабельність виробництва.
Устаткування Honeywell Kromschröder є ключовим фактором скорочення витрат: його легко змонтувати, устаткування високонадійне і економічне, використовуються найсучасніші технічні рішення.
Для підвищення ефективності можливе використання пальників з вбудованим рекуператором від Honeywell Kromschröder, що дозволяє економити до 30% енергії за рахунок попереднього нагріву повітря до 700 ° C.
Вони використовуються для прямого нагріву або в поєднанні з односторонніми радіаційними трубами для непрямого нагріву пічних систем.

МИ ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ. НАШІ КЛІЄНТИ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ОПРАЦЬОВАНІ РІШЕННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ:

  • Лінія контролю тиску газу і безпеки як системне рішення;
  • Ступінчаста система нагрівання з системою контролю холодного повітря і контролю співвідношення газ / повітря;
  • Безперервна система нагрівання з системою контролю холодного повітря і контролю співвідношення газ / повітря;
  • Безперервна система нагрівання з додатковим вторинним повітрям;
  • Безперервний контроль з зональним контролем повітря;

Подробиці – див. буклет “Термообробка в керамічній промисловості” 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ >>