Рішення для термообробки в керамічній промисловості

CERAMICS INDUSTRYВиробник газопальникового обладнання Honeywell Kromschröder пропонує комплексні рішення для підприємств керамічної промисловості. Продукти Honeywell для промислових процесів термообробки поєднують в собі енергоефективність, максимальну безпеку і доступність, а також оптимальне співвідношення ціни і якості, що дозволяє створювати індивідуальні рішення для керамічної промисловості.

BIC burners

Асортимент нашої продукції для печей випалу має модульну структуру. Завдяки цьому ви отримаєте функціональні переваги і підвищену рентабельність виробництва.
Устаткування Honeywell Kromschröder є ключовим фактором скорочення витрат: його легко змонтувати, устаткування високонадійне і економічне, використовуються найсучасніші технічні рішення.
Для підвищення ефективності можливе використання пальників з вбудованим рекуператором від Honeywell Kromschröder, що дозволяє економити до 30% енергії за рахунок попереднього нагріву повітря до 700 ° C.
Вони використовуються для прямого нагріву або в поєднанні з односторонніми радіаційними трубами для непрямого нагріву пічних систем.

МИ ГОТОВІ ДО БУДЬ-ЯКИХ ПИТАНЬ. НАШІ КЛІЄНТИ ЗАВЖДИ МАЮТЬ ОПРАЦЬОВАНІ РІШЕННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ:

  • Лінія контролю тиску газу і безпеки як системне рішення;
  • Ступінчаста система нагрівання з системою контролю холодного повітря і контролю співвідношення газ / повітря;
  • Безперервна система нагрівання з системою контролю холодного повітря і контролю співвідношення газ / повітря;
  • Безперервна система нагрівання з додатковим вторинним повітрям;
  • Безперервний контроль з зональним контролем повітря;

Рішення, які ми пропонуємо, є комплексними із попередньо зібраними системами безпеки, вимірювання та контролю газу відповідно до ДСТУ EN 746-2 для різноманітних систем подачі та розподілу газу для пальників на промислових печах термообробки з прямим нагріванням. В тому числі:

  • Вузол контролю тиску газу та лінія безпеки як системне рішення.
  • Ступечно-регульована система нагрівання з холодним повітрям та пневматична система регулювання співвідношення газ/повітря.
  • Безперервно-регульована система нагрівання з холодним повітрям та пневматичною системою регулювання співвідношення газ/повітря.
  • Безперервно-регульована система нагрівання з додатковим вторинним повітрям.
  • Безперервний контроль за допомогою зонального керування повітрям.

Безкомпромісна безпека та всебічна функціональність є ключовими характеристиками високоякісних компонентів та системних рішень Honeywell Kromschröder. Не кажучи вже про їх компактний, ресурсозберігаючий дизайн.
Для нас це дуже важливий аспект якості продукції. Наші концепції «ощадливого проектування» заощадять вам гроші.

Подробиці – див. буклет “Термообробка в керамічній промисловості” 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ >>