Застосування лінійних пальників AH-MA від ECLIPSE в зерносушарках

Eclipse (Honeywell Thermal Solutions) – світовий виробник продуктів і систем для промислових установок нагріву та сушіння. Вже понад 100 років Eclipse виробляє широкий спектр газових і рідкопаливних пальників, рекуператорів і теплообмінників, комплексних горілчаних систем і аксесуарів до них. Крім цього замовникам пропонується відмінний єдиний ресурс для проектування, монтажу та сервісу для різних галузей. Незалежно від вашої сфери застосування, Eclipse має можливості і досвідом для задоволення ваших потреб в спалюванні палива. Однією з найбільш актуальних галузей для України вважається аграрний сектор.
Лінійні пальники моделі Eclipse АН-МА ідеально підходять для нагріву свіжого повітря в системах сушки зернових. Модульна конструкція лінії дозволяє збирати секції пальника для задоволення будь-яких вимог до конфігурації при збереженні кращих показників.

горелка AH-MA, Eclipse

Особливості застосування лінійних пальників AH-MA від Eclipse в зерносушарках:

• Прямий нагрів агента сушіння при ККД 99% скорочує час і підвищує рівномірність нагріву, що знижує споживання палива і виключає появу холодних / перегрітих зон;

• Викиди оксидів азоту (NOx) і вуглецю (СО) знаходяться на рівні європейських директив – нижче 100 ppm;

• Можливість роботи пальника без власного вентилятора повітря;

• Всі деталі виробляються на заводах, що пройшли сертифікацію по ISO 9001: 2015, BS OHSAS 18001, DIN EN ISO 14001:2009;

• Пальникові пристрої сертифіковані по EN 746-2: 2010 EN ISO 12100: 2010;

• Можливість знайти рішення для найвимогливіших проектів:
– ультранизькі викиди NOx – до 20 ppm;
– непрямий нагрів через теплообмінник з максимальною ефективністю (до 90%);
– мінімальна довжина факела (до 0 мм).

ТОВ “Промгазсервіс” готове виконати підбір пальника для вашої зерносушарки з урахуванням всіх вимог, а також провести налагоджувальні та сервісні роботи.