Виставка THERMPROCESS, 25-29 червня 2019 р., Дюсельдорф

  • thermprocess-1

Співробітники нашої компанії прийняли участь у виставці THERMPROCESS 2019 – найбільшій виставці технологій і процесів промислової термообробки, яка проходила 25-29 червня в м. Дюссельдорф, Німеччина.

На виставці провідними світовими компаніями були представлені сучасні інноваційні рішення, численні тренди і но-хау, орієнтовані на майбутнє. Крім цього, була проведена спеціальна виставка FOGI і симпозіум, організовані Асоціацією машинобудівних підприємств VDMA, з панельної дискусією про вплив технологій термообробки на кліматичні зміни. Симпозіум був присвячений актуальним аспектам технології термообробки, а на додаток до нього відомі дослідні інститути в області технологій термообробки представили свої останні дослідні проекти.

Honeywell (Honeywell Thermal Solutions), продукцію якого ми представляємо в Україні, презентував на виставці ряд нових продуктів:

  • Пристрої керування пальниками Kromschröder BCU 4 серії Honeywell наступного покоління, включаючи моделі BCU 460, 465 і 480, які мають модульну конструкцію і можуть бути встановлені поруч з промисловими пальниками для полегшення системної інтеграції.
  • Пальники з непрямим повітряним нагріванням Eclipse Recirculating High-Temperature (RHT), призначені для нагріву рециркуляційних печей і сушарок, де продукти згоряння повинні бути ізольовані від потоку технологічного повітря. Вони також відмінно підходять для використання в промислових системах опалення приміщень.
  • Непрямі повітронагрівачі Eclipse ER, призначені для нагріву чистого, гарячого повітря без побічних продуктів згоряння. Непрямі повітронагрівачі ідеально підходять для опалення та сушіння, де потрібне технологічне повітря, що не містить забруднень. Ці нагрівачі з низьким рівнем викидів NOx забезпечують найменшу емісію серед всіх доступних непрямих нагрівачів. Типові області застосування включають фармацевтичні та молочні розпилювальні сушарки, хімічні сушарки та сушильні печі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ >>