Нова продукція – лінійні пальники торгової марки Eclipse (Honeywell)

  • горелка Eclipse

ТОВ «Промгазсервіс» розширює номенклатуру обладнання і сьогодні активно просуває на ринку України ще один тип пальників – лінійні пальники торгової марки Eclipse (Honeywell).

Наші фахівці пройшли спеціальне навчання в Бельгії, на базі заводу-виробника, і тепер готові вирішувати питання будь-якої складності.

Лінійні газові пальники використовують для нагрівання повітря в різних технологічних процесах: в зерносушарках, сушильних печах, повітронагрівач з високою температурою тощо. Вони можуть бути встановлені в повітроводах без зовнішнього повітронагнітача, а також оснащуватись окремим нагнітаючим або витяжним вентилятором в повітроводах з низькою швидкістю протікання повітря.

Пальники збираються з модульних секцій, що дозволяє отримати конфігурації будь-якого виду. На відміну від традиційних факельних пальників, лінійні пальники Eclipse дозволяють отримувати чудовий розподіл температури в каналі, а розмір пальника може бути збільшений до практично будь-якої потужності. При використанні лінійних пальників не потрібна подача зовнішнього повітря для горіння: пластини, що змішують суміш створюють турбулентність, яка необхідна для отримання повного і чистого спалювання, використовуючи кисень, що міститься в технологічному повітряному потоці.

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ >>