Платформа для віддаленного моніторингу Honeywell Thermal IQ

У більшості системах, які використовують теплові процеси, інформація про працездатність і параметри обладнання збирається і доступна на рівні обладнання. Щоб отримати показники або попередження, працівникові заводу необхідно постійно перебувати поруч з обладнанням. Це займає багато людських ресурсів і недоцільно в той час, коли індустрія термічної обробки знаходиться під тиском конкуренції, щоб бути більш продуктивною. Власники і оператори обладнання знають, що для збільшення продуктивності необхідно скорочення циклу часу обслуговування і мінімізація незапланованих простоїв, які для термічного обладнання можуть дати річну економію в десятки тисяч доларів. Для цього їм потрібні виробничі та технологічні системи, які працюють розумно, ефективно і стійко.

thermal-iq

На щастя, існують рішення, які покращують видимість теплових процесів, допомагають персоналу більш ефективно усувати неполадки і роблять доступними дані критичних активів в будь-який час і в будь-якому місці. Використовуючи ці системи віддаленого моніторингу наступного покоління, працівники заводу можуть переглядати і обмінюватися даними, перш ніж вони потраплять на обладнання; отримувати сповіщення в режимі реального часу, коли параметри перевищують межі; і відстежувати хронологічні дані, щоб побачити, коли і чому виникли проблеми.

Розгортання інтегрованих рішень з управління та моніторингу обладнання в галузі термічної обробки робить їх частиною загальної пов’язаної стратегії, що спрямована на створення більш ефективного і безпечного підприємства. Промислові організації тепер можуть бачити, аналізувати і підвищувати компетентність і продуктивність своїх співробітників, ефективність своїх процесів і ефективність своїх виробничих активів. Використовуючи такі рішення виробники можуть об’єднувати хронологічні дані і дані технологічних процесів в реальному часі з різних систем і підключати їх до хмарних систем зберігання і обробки даних. Дані можуть бути легко доступні, витягнуті і проаналізовані усіма зацікавленими сторонами. Одним з таких рішень є Honeywell Thermal IQ. Thermal IQ, що перетворює дані в дієву інформацію, яка дозволяє виробникам оптимізувати операції, прогнозувати збої на підприємстві і запобігати незаплановані простої. Віддалений моніторинг дозволяє організаціям уважно стежити за швидкістю теплових процесів, переглядати дані в режимі реального часу і тренди та отримувати сповіщення, коли параметри виходять за межі нормальної роботи. В результаті менеджерам з технічного обслуговування більше не потрібно чекати збоїв, які можуть привести до відключення, – замість цього вони можуть уникнути проблем і зробити попереджувальні кроки для максимізації часу безвідмовної роботи. Платформа Honeywell Thermal IQ ™ автоматизує процес збору та відображення даних про теплові процеси і перетворює дані в дієву інформацію, що дозволяє виробникам оптимізувати операції, прогнозувати збої на обладнанні і запобігати незаплановані простої; допомагає вам досягати кращих результатів за допомогою термічної аналітики в реальному часі, що розроблена експертами Honeywell по тепловим процесам. Розгортання платформи Thermal IQ ™ дозволить:

  • забезпечити більш безпечну, надійну і ефективну роботу ваших об’єктів з більшою продуктивністю і при цьому стати більш конкурентоспроможними і прибутковими.
  • завчасно виявляти проблеми і мінімізувати витрати, пов’язані з незапланованими простоями теплового обладнання.
  • забезпечить централізований доступ до всіх даних теплових характеристик.
  • реалізувати масштабовані рішення, що настроюються для будь-якої галузі і компанії.
  • використовувати хмарну, безпечну систему зберігання даних, що дозволяє швидко реалізувати переваги для бізнесу при мінімальних інвестиціях.
  • впроваджувати більш швидкі і економічно ефективні рішення, надаючи вашим і сторонніх фахівців правильну інформацію з першого разу.

Платформа Thermal IQ ™ – рішення для віддаленого моніторингу, яке надійно з’єднує ваше термічне устаткування з хмарою, роблячи критично важливі дані про теплові процеси доступними в будь-який час, в будь-якому місці, на будь-якому інтелектуальному пристрої або настільному комп’ютері. Thermal IQ schema Thermal IQ Operate Рішення для віддаленого моніторингу на рівні обладнання і процесів для операторів, що забезпечує процес обробки даних в режимі реального часу на інтелектуальних пристроях. Thermal IQ Optimize Настільне рішення для віддаленого моніторингу на рівні підприємства, яке надає в реальному часі дані про термічні процеси і параметри обладнання для управління підприємством. Як працює Thermal IQ ™ Системи управління обладнанням для спалювання і периферійні пристрої, такі як Honeywell Combustion Controls, передають ключові параметри та оповіщення на стільникові шлюзи, які, в свою чергу, передають дані на захищену хмарну платформу. Персонал отримує оповіщення за допомогою push-повідомлень і може відразу побачити стан всього підключеного обладнання для термічного процесу на своєму смартфоні або планшеті. Шаблони в мобільному додатку дозволяють деталізувати дані, щоб побачити додаткові дані. Крім того, інструмент віддаленого моніторингу дає користувачам розуміння того, як працює кожен елемент обладнання. Це дозволяє персоналу контролювати ключові параметри, такі як витрата палива і рівень O2, щоб переконатися, що процес виконується оптимально. Вони можуть бачити всі активні стани тривоги, отримувати конкретні оповіщення і відразу ж знати, коли необхідно зробити будь-яку дію. Вони також можуть відстежувати хронологічні дані за днями, тижнями або місяцями, щоб визначити тенденції та можливості для поліпшення. Набори даних налаштовуються на основі поточної конфігурації управління та оновлюються в режимі реального часу (або так часто, як вибирає користувач) – тому вони завжди в курсі подій, що відбуваються.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ >>